Pub QUIZ

Vědomostní kvízy v Klubu Gumárna

Vstupné na kvíz je 50Kč za osobu v týmech po 2-8 hráčích. Přihlašování bude probíhat na stránce: www.klubgumarna.cz/akce. Kvíz je složen z 50 otázek, které budou rozděleny do 5 různorodých témat.

Na kvízovém večeru vyhraje klasicky tým s nejvyšším počtem bodů za správné odpovědi a nově také tým, který v tipovacím kole uhodne nejvíce správných odpovědí.

Kvíz je nyní v novém kabátě! Místo papíru a tužky budete používat jeden mobilní telefon se speciální aplikací. Kvíz bude se bude skládat z běžných otázek s výběrem A,B,C,... , tipování nejbližší hodnoty, číselných otázek či hudebního tématu. Nově za každou otázku obdržíte 4 body. Novinkou budou také kola ve kterých budete muset být nejrychlejší, ale pokud odpovíte špatně jste vyloučeni z odpovídání na další otázku. Další novinkou je takzvaný Evil mód při kterém můžete získat až 8 bodů za otázku, ale také můžete ztratit až 8 bodů pokud odpovíte nesprávně! V některých kolech bude také možné hrát takzvaně "na jistotu" a pokud si nebudete jisti se svou odpovědí budete moci zaškrtnout více odpovědí (dostanete ale pouze jen zlomek bodů dle množství vybraných odpovědí). Poseldní novinkou bude že v některých například matematických kolech dostane nejrychlejší tým další extra bod za správnou odpověď.

Více bližších informací Vám řekneme přímo na kvízu.

Ceny za kvíz:
1.místo - 500kč
2.místo - 250kč
3.místo - vouchher na bowling
Nejvíce správných tipů - runda panáků dle aktuální nabídky kvízu (pro řidiče a nezletilé bude připravena alternativa)

Aktuální pořadí

1. Místo