pá 01. 2. | Klub Gumárna

Vernisáž Modrotisky

Klub Gumárna Vás srdečně zve na vernisáž obrazů absolventkou pražské AVU Martiny Štochlové. Její práce pojí zájem o netradiční výtvarné techniky, symboly a folklor. Neutuchající chtíč po nových cestách vede Martinu k novým syntézám lidových motivů a cestovatelských zážitků.
Registration is Closed
Vernisáž Modrotisky

Kdy a kde

01. 2. 2019 19:00
Klub Gumárna, Klub Gumárna, Karla Pazderského, Čáslav-Nové Město, Czechia

O akci

Martina Štochlová je absolventkou pražské AVU.

Etnologický přístup je pro tvorbu Martiny Štochové přirozený stejně jako narativní a dekorativní charakter jejích děl.

V Klubu Gumárna bude ke zhlédnutí velkoformátové modrotiskové výpravné díly a cyklus poetických kyanotypií. Proti sobě tak stane novodobá historie Československa a příběhy zaniklých civilizací.