Čáslav

Pub Quiz No.8 - vědomostní kvíz

Další vědomostní kvíz je tu! Tak neváhej a registruj svůj tým na tuto skvělou akci! Rychle místa jsou omezena!

Přihlašování uzavřeno
Pub Quiz No.8 - vědomostní kvíz

22. 4. 2023 19:00

Čáslav, K. Pazderského 2045, 286 01 Čáslav-Nové Město, Czechia

Další z Vědomostních kvízů je tu! Vstupné na kvíz je 50Kč za osobu v týmech po 2-8 hráčích. Přihlašování bude probíhat na stránce: www.klubgumarna.cz/akce. Kvíz bude složen z 50 otázek, které budou rozděleny do 5-10 různorodých témat.

V každém kvízu se můžete těšit na stálice v podobě otázek z aktuálního dění u nás i ve světě, poznávačku (tedy obrázkové kolo), hudební kolo a tipovací otázky.

Na kvízovém večeru vyhraje klasicky tým s nejvyšším počtem bodů za správné odpovědi a nově také tým, který v tipovacím kole uhodne nejvíce správných odpovědí.

Místo papíru a tužky budete používat jeden mobilní telefon se speciální aplikací, která je zdarma ke stažení. Nutností je tedy mít v týmu jeden nabitý mobilní telefon. Více informací obdržíte přímo na kvízu.

Výhry z kvízů se Vám budou sčítat a na konci kvízového roku (v červnu 2023) tým s nejvíce nasbíranými body získá na posledním kvízu hlavní cenu v podobě poháru, dortu a lahve Bohemia sekt a navíc si během léta budete moci vybrat termín, kdy Vám uspořádáme v našem Klubu párty.

1. místo = 7 bodů

2. místo = 5 bodů