Pub Quiz No.7 - Vědomostní kvíz

Přijďte si s námi vyzkoušet své všeobecné znalosti! Vítáni jsou všichni od 9 let do 99+. Témata jsou různorodá a každý si najde to své.

Kapacita je již naplněna
Koukněte se na další událost
Pub Quiz No.7 - Vědomostní kvíz

12. 2. 2022 19:00 – 21:30 SEČ

Další z Vědomostních kvízů je tu! Vstupné na kvíz je 50Kč za osobu v týmech po 2-8 hráčích. Přihlašování bude probíhat na těchto stránkách. Kvíz bude složen z 50 otázek, které budou rozděleny do 10 různorodých témat.

Na kvízovém večeru vyhraje klasicky tým s nejvyšším počtem bodů za správné odpovědi a nově také tým, který v tipovacím kole uhodne nejvíce správných odpovědí.

Kvíz je nyní v novém kabátě! Místo papíru a tužky budete používat jeden mobilní telefon se speciální aplikací. Kvíz bude se bude skládat z běžných otázek s výběrem A,B,C,... , tipování nejbližší hodnoty, číselných otázek či hudebního tématu. Nově za každou otázku obdržíte 4-8 bodů. Novinkou budou také kola ve kterých budete muset být nejrychlejší, ale pokud odpovíte špatně jste vyloučeni z odpovídání na další otázku. Další novinkou je takzvaný Evil mód při kterém můžete získat až 8 bodů za otázku, ale také můžete ztratit až 8 bodů pokud odpovíte nesprávně! V některých kolech bude také možné hrát takzvaně "na jistotu" a pokud si nebudete jisti se svou odpovědí budete moci zaškrtnout více odpovědí (dostanete ale pouze jen zlomek bodů dle množství vybraných odpovědí). Poseldní novinkou bude že v některých například matematických kolech dostane nejrychlejší tým další extra bod za správnou odpověď.

Více bližších informací Vám řekneme přímo na kvízu.

Ceny za kvíz:

1.místo - Vstupenky na Stand Up & Music