Pub Quiz No.5 - Vědomostní kvíz (verze 2.0)

Přijďte si s námi vyzkoušet své všeobecné znalosti! Vítáni jsou všichni od 9 let do 99+. Témata jsou různorodá a každý si najde to své.

Kapacita je již naplněna
Koukněte se na další událost
Pub Quiz No.5 - Vědomostní kvíz (verze 2.0)

14. 3. 2020 19:00 – 22:30

Milí příznivci našeho kvízu,

na základě několika připomínek a stížností vztahujících se k našemu kvízu jsme se rozhodli na zkoušku využít profesionálně sestavený kvíz od společnosti Chytrý Kvíz. O tomto kvízu jsme uvažovali již na konci léta, ale jelikož vstupné musí být 60Kč na osobu, rozhodli jsme se vymýšlet kvízy samostatně, aby byla zachována nižší cena. Bohužel se ze strany soutěžících objevila nespokojenost s formulací otázek a nejednoznačností odpovědí. Víme, že není v našich silách zajistit 100% bezchybný kvíz, a proto Vám v březnu zprostředkujeme již zmíněný Chytrý kvíz. Po kvízu budete mít možnost rozhodnout, zda budeme pokračovat v našich kvízech, nebo v Chytrých kvízech.

V březnu bude tedy vstupné na kvíz 60Kč za osobu v týmech po 2-8 hráčích. Přihlašování bude probíhat na webu www.klubgumarna.cz/akce . Kvíz bude složen z 55 otázek, které budou rozděleny do 10 různorodých témat. Na kvízovém večeru vyhraje klasicky tým s nejvyšším počtem bodů za správné odpovědi a nově také tým, který nejpřesněji odhadne odpověď na závěrečnou bonusovou otázku.

Ceny za kvíz:

1.místo - 50% sleva na útratu

2.místo - voucher na 1 hodinu bowlingu

Bonusová otázka - 0,5l alkoholického nápoje (Amundsen, Božkov, apod.)