Pub Quiz No.4 - Vědomostní kvíz

Přijďte si s námi vyzkoušet své všeobecné znalosti! Vítáni jsou všichni od 9 let do 99+. Témata jsou různorodá a každý si najde to své.

Kapacita je již naplněna
Koukněte se na další událost
Pub Quiz No.4 - Vědomostní kvíz

15. 2. 2020 19:00

Kvíz je složen z 5 kol a každé kolo z 10 otázek.

Odpovědi se budou zaznemenávat do předem připravených kartiček a na konci každého kola bude vyhodnocení.

V kvízu během celého večera budou skryté nápovědy ke speciální hádance za kterou je 5 bodů!

Vstupné je 30kč/osobu, minimální počet hráčů v jednom týmu jsou 2 a maximální počet je 6 hráčů! Celkem se může přihlásit až 7 týmů.

Na konci kvízu proběhne vyhodnocení a ceny jsou následující:

1. Místo získá slevu 50% na útratu

2. Místo získá slevu 10% na útratu

3. Místo získá hodinu bowlingu zdarma

Pokud nemáte parťáka na kvíz zkuste napsat do naší Facebookové události a třeba k sobě naleznete další hráče!