top of page

so 18. 6.

|

Klub Gumárna

Pub Quiz No.11 - Grand Pub Quiz Open Air!

Poslední Pub Quiz této sezóny který se počítá do celkového skóre! A také první Pub Quiz který se bude konat pod širým nebem. Těšit se můžete na grilovačku, živou hudbu a nejlepší kvíz který jste zažili! Pokud jste ještě na Pub Quizu nebyli tak neváhejte a pojďte si to také zkusit!

Kapacita je již naplněna
Koukněte se na další událost
Pub Quiz No.11 - Grand Pub Quiz Open Air!
Pub Quiz No.11 - Grand Pub Quiz Open Air!

Čas a místo

18. 6. 2022 19:00 – 21:00 SELČ

Klub Gumárna, Klub Gumárna, Karla Pazderského, Čáslav-Nové Město, Czechia

Hosté

O události

Tento kvíz není omezen počtem týmů!

Další z Vědomostních kvízů je tu! Vstupné na kvíz je 50Kč za osobu v týmech po 2-8 hráčích. Přihlašování bude probíhat na těchto stránkách. Kvíz bude složen z 50 otázek

Na kvízovém večeru vyhraje klasicky tým s nejvyšším počtem bodů za správné odpovědi a nově také tým, který v tipovacím kole uhodne nejvíce správných odpovědí.

Kvíz je nyní v novém kabátě! Místo papíru a tužky budete používat jeden mobilní telefon se speciální aplikací. Kvíz bude se bude skládat z běžných otázek s výběrem A,B,C,... , tipování nejbližší hodnoty, číselných otázek či hudebního tématu. Nově za každou otázku obdržíte 4-8 bodů. Novinkou budou také kola ve kterých budete muset být nejrychlejší, ale pokud odpovíte špatně jste vyloučeni z odpovídání na další otázku. Další novinkou je takzvaný Evil mód při kterém můžete získat až 8 bodů za otázku, ale také můžete ztratit až 8 bodů pokud odpovíte nesprávně! V některých kolech bude také možné hrát takzvaně "na jistotu" a pokud si nebudete jisti se svou odpovědí budete moci zaškrtnout více odpovědí (dostanete ale pouze jen zlomek bodů dle množství vybraných odpovědí). Poseldní novinkou bude že v některých například matematických kolech dostane nejrychlejší tým další extra bod za správnou odpověď.

Více bližších informací Vám řekneme přímo na kvízu.

Ceny za kvíz:

1.místo - 500kč + hodina bowlingu

2.místo - 250kč + hodina bowlingu

3.místo - vouchher na bowling

Sdílet událost

bottom of page