top of page

so 28. 5.

|

Klub Gumárna

Pub Quiz Extra - Muži vs Ženy

Další Pub Quiz Extra je tu! Tentokrát na téma Ženy vs Muži!

Kapacita je již naplněna
Koukněte se na další událost
Pub Quiz Extra - Muži vs Ženy
Pub Quiz Extra - Muži vs Ženy

Čas a místo

28. 5. 2022 19:00 – 22:00 SELČ

Klub Gumárna, Klub Gumárna, Karla Pazderského, Čáslav-Nové Město, Czechia

Hosté

O události

Další z Extra Vědomostních kvízů je tu! Vstupné na kvíz je 50Kč za osobu v týmech po 2-4 hráčích. Přihlašování bude probíhat na těchto stránkách. Kvíz bude složen z 50 otázek, které budou rozděleny do 10 různorodých témat. 

Hlavní změnou oproti normálním kvízům je to, že týmy mohu být složeny pouze ze 4 členů a to pouze žen nebo mužů!

Na kvízovém večeru vyhraje klasicky tým s nejvyšším počtem bodů za správné odpovědi a nově také tým, který v tipovacím kole uhodne nejvíce správných odpovědí.

Kvíz je nyní v novém kabátě! Místo papíru a tužky budete používat jeden mobilní telefon se speciální aplikací. Kvíz bude se bude skládat z běžných otázek s výběrem A,B,C,... , tipování nejbližší hodnoty, číselných otázek či hudebního tématu. Nově za každou otázku obdržíte 4-8 bodů. Novinkou budou také kola ve kterých budete muset být nejrychlejší, ale pokud odpovíte špatně jste vyloučeni z odpovídání na další otázku. Další novinkou je takzvaný Evil mód při kterém můžete získat až 8 bodů za otázku, ale také můžete ztratit až 8 bodů pokud odpovíte nesprávně! V některých kolech bude také možné hrát takzvaně "na jistotu" a pokud si nebudete jisti se svou odpovědí budete moci zaškrtnout více odpovědí (dostanete ale pouze jen zlomek bodů dle množství vybraných odpovědí). Poseldní novinkou bude že v některých například matematických kolech dostane nejrychlejší tým další extra bod za správnou odpověď.

Více bližších informací Vám řekneme přímo na kvízu.

Ceny za kvíz:

1. místo - Degustace vín v Kutné Hoře (Velká degustace ve vinárně)

2. místo - Mísa řízků + Bohemia sekt Prestige

3. místo - Bohemia sekt

Sdílet událost

bottom of page