Čáslav

OKTAGON 33 BUCHINGER VS. KEITA

Buchinger vs. Keita o titul, návrat Vémoly a bitva o Německo ⚡ OKTAGON překračuje hranice Česko-Slovenska a 4. 6. se poprvé představí v Německu s turnajem OKTAGON 33, který otřese Frankfurtem. Taková událost si zaslouží ty největší hvězdy!

Přihlašování uzavřeno
OKTAGON 33 BUCHINGER VS. KEITA

04. 6. 2022 18:00

Čáslav, K. Pazderského 2045, 286 01 Čáslav-Nové Město, Czechia

OKTAGON boří hranice: Začíná nová éra

Buchinger vs. Keita o titul, návrat Vémoly a bitva o Německo ⚡

Přichází souboj, který jste chtěli vidět od chvíle, kdy se „Black Panther“ poprvé představil na půdě OKTAGONU.

Legenda a šampion dvou váhových kategorií Ivan „Buki“ Buchinger jde do své první obhajoby titulu v lehké váze. Ukořistit ho bude chtít belgická senzace a prozatímní šampion lehké váhy Losene Keita, který od začátku prohlašuje: „Jsem neporazitelný! Dejte mi do klece Ivana Buchingera.“ Prosby tak byly vyslyšeny.

Rozpoutá se Bitva o Německo 🔥, kdy se střetnou kapitáni nové OKTAGON Výzvy. Nejznámější a nejzkušenější německý zápasník všech dob a držitel 14 titulů šampiona evropských organizací – terminátor „T800“ Stephan Puetz proti německému „King Kongovi” s téměř 50 MMA zápasy a 23 ukončeními před limitem Martinovi Zawadovi.

Dojde nejen ke střetu kapitánů, ale i jejich nejlepších svěřenců ve velkém FINÁLE německé OKTAGON Výzvy. 👊💥

Chybět nebude ani nejznámější český zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola, který se po vleklém zranění konečně vrací do klece. 💪

A samozřejmě se představí i německá superstar, milionář z klece Christian Eckerlin.

OKTAGON POPRVÉ V NĚMECKU v té největší možné síle, která boří hranice! Už 4. 6. 2022.

Vstupenky

• Volný vstup