top of page

so 25. 9.

|

Čáslav

(Ne)folkový začátek podzimu v Gumárně

Přijďte si první podzimní sobotu poslechnout do klubu Gumárna tři písničkářské formace, jejichž tvorba má obsah.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
(Ne)folkový začátek podzimu v Gumárně
(Ne)folkový začátek podzimu v Gumárně

Čas a místo

25. 9. 2021 17:00

Čáslav, K. Pazderského 2045, 286 01 Čáslav-Nové Město, Czechia

O události

V 17:00 to odstartuje Leo Pank Ševelpuna, což je pseudonym Pavla Šenkapouna – copywritera, spisovatele a písničkáře, který právě chystá k vydání debutové album „Český folk". Ševelpunovy songy jsou pochopitelně hlavně o textech, více hudebních vrstev jim dodá kytara Míry Richtera, který s Pavlem hrál v čáslavské skupině St. Gerose.

Následovat bude další písničkář spojený s Čáslaví – Marcel Kříž, kterého doprovodí houslista Libor Lorenc. Marcel je výrazná osobnost české hudební scény s bohatou diskografií, poetickými texty a blues-rockovými kořeny. Marcel už v Čáslavi pohříchu nějakou dobu nekoncertoval, tak je to skvělá příležitost slyšet ho zase naživo.

Hlavním tahákem večera je pražská kapela Čtvrt na smrt, která do Čáslavi zavítá úplně poprvé. Je to parta mladých muzikantů, kteří svůj styl nazývají „nefolk". I když jejich songy mají vynikající texty a hlubší poselství, je to zároveň pořádnej nářez. Proto aktuálně válcují tuzemské festivaly a kluby. Přijďte si taky užít jejich až punkovou energii!

Pokud nebudou vyloženě padat trakaře, proběhne to celé venku, bude se grilovat, točit pivo a limonáda, takže to kromě umělecké seance bude i příjemná společenská akce.

Vstupné v předprodeji 120 Kč, na místě 150 Kč.

Těšíme se!

Vstupenky

  • Předprodej

    120,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page