út 14. 7.

Kamila Ženatá - Vnitřní svoboda volné pokračování

14. 7. 2020 18:30

Klub Gumárna, K. Pazderského 2045, 286 01 Čáslav-Nové Město, Czechia

Kamila Ženatá se vedle své umělecké tvorby věnuje psychoanalytické skupinové psychoterapii. Je hostující členkou ČSPAP, ve svém ateliéru vede uzavřené skupiny, v kterých lidé i malují. Kombinuje své poznání a intuici s cíleným, dlouhodobým zájmem o individuální a sociální paměť. Zajímají ji sny, sítě vztahů, příběhy a emoce, ale především jejich principy a způsoby, jimiž ovlivňují naše životní cesty.

V roce 1994 ukončila svůj první terapeutický výcvik P.C.A. V letech 1995-2005 vedla výběrový seminář na katedře psychologie Univerzity Karlovy v Praze na téma „sebevyjádření pomocí výtvarných prostřed- ků“, je absolventkou celé řady seminářů a výcviků např: Arno Stern – teorie malířského ateliéru Closlieu, Pieter Middelkoop – aktivní imaginace, od roku 1994 do roku 2006 (sebezkušenost a teoretické vzdělání v individuální, skupinové a supervizní části psychoana- lytického výcviku), aktivní snění – Robert Moss atd.

Přednášku O vnitřní svobodě už Kamila Ženatá přednesla v roce 2015 na Festivalu psychologie v Praze, nyní její rozšířenou podobu nabízí návštěvníkům Gumárny.