top of page

pá 16. 12.

|

Čáslav

JAKUB DĚKAN S LÁSKOU TOUR 2022

JAKUB DĚKAN & LÁSKA na společném akustickém turné. Těšit se můžete na večer plný humoru a dobré hudby. Uslyšíte známé písně obou zpěváků v neznámých úpravách, řadu veselých historek a zcela jistě i mnohem víc.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
JAKUB DĚKAN S LÁSKOU TOUR 2022
JAKUB DĚKAN S LÁSKOU TOUR 2022

Čas a místo

16. 12. 2022 19:00

Čáslav, K. Pazderského 2045, 286 01 Čáslav-Nové Město, Czechia

Hosté

O události

JAKUB DĚKAN – populární český zpěvák a skladatel, který má na svém kontě velkou spoustu hitů. Kubu můžete znát jak z vystoupení s vlastní kapelou Jakub Děkan Band, tak ze společných songů a spoluprací s předními českými interprety jako jsou Pokáč, Rybičky 48, UDG, ATMO Music, Trouble Gang a dalšími. V rámci „JAKUB DĚKAN S LÁSKOU TOUR 2022“ zazní jeho největší hity v akustické podobě. Těšit se tak můžete na unplugged verze songů „Co bejvávalo už není“, „Řidičák“, „Děda“, „Atomy“ a dalších. Jakuba na turné doprovodí vynikající kytarista Romuald Klemm.

LÁSKA je známý písničkář, kytarista, zpěvák a skladatel. Hudebník, kterého můžete najít jak v programu velkého hudebního festivalu či na městských slavnostech, tak u táboráku na dětském táboře. Během své kariéry se objevil i v kapelách zakázanÝovoce, WaldaGang, Všichni Svatí, Geoff Tyson Band (USA) a dalších. Na kontě má řadu klipů, featuringů, účinkování v televizních a rozhlasových pořadech, společná turné a vystoupení s Pokáčem, Pekařem, Jakubem Děkanem, Voxelem, kapelou O5&Radeček a dalšími. Nedávno vydal svůj singl „Mraky“ s klipem, který se natáčel na kanárském ostrově Tenerife.

Program


 • 1 hodina

  Tomáš Polman


 • 1 hodina

  Láska

1 další položka

Vstupenky

 • Na stání

  Vstup od 18:30

  Prodej skončil
  • 250,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page