top of page

čt 09. 2.

|

Čáslav

Game night - herní večer (Hry: Nemesis & Mars: Teraformace)

Tento týden máme registrovaných více hráčů a tudíž budeme opět hrát dvě hry současně! Jsi taky fanoušek deskových her? Tak hledáme právě tebe! Máme rádi deskové hry a chceme si je s Vámi zahrát! Tak neváhejte a doražte!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Game night - herní večer (Hry: Nemesis & Mars: Teraformace)
Game night - herní večer (Hry: Nemesis & Mars: Teraformace)

Čas a místo

09. 2. 2023 19:00 – 22:00

Čáslav, K. Pazderského 2045, 286 01 Čáslav-Nové Město, Czechia

O události

Nemesis je semi-kooperativní hra, v níž se budou hráči v roli jednotlivých členů posádky snažit přežít na kosmické lodi infiltrované nepřátelskými mimozemskými organismy. Aby vyhráli, musí splnit jeden ze dvou individuálních tajných úkolů, které jim budou na začátku partie přiděleny. Budou čelit mnoha překážkám: hordám vetřelců (jak tyto mimozemské organismy označila palubní AI), špatnému technickému stavu lodi, krutému osudu a občas i ostatním členům posádky. V některých chvílích může být výhodné s ostatními spolupracovat, ale protože jejich úkoly mohou být v rozporu s hráčovými, bude nakonec důležité jen to, jak splnil svůj vlastní úkol.

Hráči ve hře Mars: Teraformace představují jednotlivé korporace, které se při plnění společného cíle – teraformace Marsu – snaží být úspěšnější než ostatní. Pokrok v teraformaci Marsu se znázorňuje na počítadlech tří hlavních faktorů – průměrné teploty, obsahu kyslíku v atmosféře a množství kapalné vody na povrchu Marsu. Kdykoliv se některé korporaci podaří některý z faktorů zvýšit, zvýší se tím i její  teraformační rating, což dané korporaci přinese vyšší příjem peněz v dalších kolech hry a vyšší bodový zisk na konci hry. Hráči během hry disponují různými zdroji, nejen zmíněnými penězi (megakredity), ale později např. i některými kovy, vypěstovanými rostlinami nebo nastřádaným teplem.

K hraní máme k dispozici opravdu velké množství deskových her. Od jednoduchých až pro náročné hráče.

Pokud se chceš dozvědět víc či se podílet na domlouvání připoj se k nám na discord kanál! DISCORD ZDE

Těšíme se na tebe!

Sdílet událost

bottom of page