top of page

čt 20. 4.

|

Čáslav

Game night - Deskovky v Gumárně

Tento čtvrtek hrajeme: Zombicide 2. edice v případě víc hráčů i Zombicide! Zelená horda Obě hry plně nabarveny :-) Jsme fanoušci deskových her a chceme podpořit deskohraní v Čáslavi, proto každý čtvrtek v Gumárně pořádáme veřejné hraní deskových her.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Game night - Deskovky v Gumárně
Game night - Deskovky v Gumárně

Čas a místo

20. 4. 2023 19:00 – 22:00

Čáslav, K. Pazderského 2045, 286 01 Čáslav-Nové Město, Czechia

O události

Pokud se chceš dozvědět víc či se podílet na domlouvání připoj se k nám na discord kanál! DISCORD ZDE

Zombicide 2. vydání

Původní Zombicide vyšel již v roce 2012 a dočkal se mnoha mutací a obměn. Zde se vracíme k původnímu světu rychlopalných zbraní a ulic plných domů a aut. Po letech zkušeností ji autoři především zjednodušili a je tak svižnější a především snadnější na naučení.

Pokud neznáte původní verzi, nevadí. Zombicide 2 edice je kooperativní hra až pro šest hráčů, kteří spolu bojují proti zombiím uprostřed města. Žetony jsou kvalitní a ze silného kartónu. Figurky velmi detailní a barevně rozdělené, v pořadačích. Každý druh zombie se vyskytuje v několika variantách v počtu 88 figurek. Hra obsahuje i plastické praktické pořadače pro postavu a její vybavení. Součástí je i počítadlo zabitých zombií, životů i aktivních schopností. Pravidla jsou psána přehledně a s příklady. V rámci překladu do češtiny jsou herní pojmy řazeny dle abecedy.

Vice informací: https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/zombicide-2nd-edition-10545/

Návod hry: https://www.zatrolene-hry.cz/soubory/10545/12038.pdf

Každou hru ti vysvětlíme, ale vždy je lepší vědět co se bude hrát a trochu se kouknout na pravidla. Pokud nemáš discord a ani si ho nechceš domlouvat nevadí prostě přijď jen tak :-) 

Těšíme se na tebe!

Sdílet událost

bottom of page