Bohumír Kráčmar - Barvy moře

Naše planeta je pod zástěrkou blahobytu zahlcována civilizačními výdobytky, obrovským množstvím aut, letadel, lodí. To vše se však děje na úkor divoké přírody, která se vzdaluje své původní podobě a nenávratně mizí.

Bohumír Kráčmar - Barvy moře

29. 2. 2020 16:00 – 29. 5. 2020 0:00

Klub Gumárna, K. Pazderského 2045, 286 01 Čáslav-Nové Město, Czechia

Podmořský svět je na Zemi jedním z posledních hájemství přírody, kam člověk stále jen obtížně proniká. Díky této skutečnosti se mu podařilo poškodit zatím jen realitvně malý kousek tohoto tichého, neskutečným množstvím barev a tvarů oplývajícího prostředí…

Přední český podmořský fotograf Bohumír Kráčmar zachycuje mlčenlivou nádheru a pestrost mořské flóry a fauny pro budoucí generace, ale samozřejmě i pro současného diváka. Výstava “Barvy moře” nám nabízí příležitost zastavit se a otevřít se působení krás tohoto podivuhodného modrého světa.