st 04. 12.

Board Game Night

Přijďte si s námi zahrát deskové hry! Na naší první BOARD GAME NIGHT si zahrajeme Mars: Teraformace a Dostihy a sázky. Pro nováčky bude před začátkem hry vše vysvětleno.

Board Game Night

04. 12. 2019 18:00

Pro vítěze obou her máme připraven voucher na hodinu bowlingu!

Současně si zde můžete vyzkoušet i hru Magic: The Gathering! V případě zájmu Vám vše vyzkoušíme a dostanete od nás i začátečnické balíčky aby jste si se svými kamarády mohli také zahrát!

Mars: Teraformace Hráči ve hře Mars: Teraformace představují jednotlivé korporace, které se při plnění společného cíle – teraformace Marsu – snaží být úspěšnější než ostatní. Pokrok v teraformaci Marsu se znázorňuje na počítadlech tří hlavních faktorů – průměrné teploty, obsahu kyslíku v atmosféře a množství kapalné vody na povrchu Marsu. Kdykoliv se některé korporaci podaří některý z faktorů zvýšit, zvýší se tím i její  teraformační rating, což dané korporaci přinese vyšší příjem peněz v dalších kolech hry a vyšší bodový zisk na konci hry. Hráči během hry disponují různými zdroji, nejen zmíněnými penězi (megakredity), ale později např. i některými kovy, vypěstovanými rostlinami nebo nastřádaným teplem.

Dostihy a sázky Dostihy a sázky je klasická stolní společenská hra, kterou s oblibou hrají lidé všech generací. Tato hra byla vytvořena na motivy legendární hry Monopoly, díky možnosti sázek je však ještě o něco napínavější, než klasické obchodování s nemovitostmi. Stanete se majitelem stáje a vaším úkolem bude vydělat na svých koních co nejvíce peněž.