Stranger halloween 2018

Aktualizace: 5. úno 2019

Přijďte si k nám užít hrůzostrašný Halloweenský večer 🎃 ve stylu Stranger Things!

Nejsme sice zastánci komerčních zahraničních svátků, ale kdo by odolal tomu převléknout se jednou za rok do ulítlého kostýmu a na obličej si namatlat spoustu barviček 😁😂

V průběhu večera Vás bude čekat: - skvělá hudba v podání DJ NOISE MAKERS CZ - stylová výzdoba - halloweenské drinky - B52 za akčních 52kč - propracované převleky barmanů (a doufáme že i návštěvníků 😉) - hrůzostrašné občerstvení - welcome drink a malé občerstvení pro každého (v kostýmu) - tematické soutěže s BLACK FOX - Grilovaná vepřová kýta

V průběhu večera budeme vybírat nejlepší kostým, který bude přesně v 00:00 vyhlášen a jeho majitel získá voucher na 1000kč útraty!

Vstupné (Zahrnuje Welcome drink a malé občerstvení): S kostýmem 50kč Bez kostýmu 150kč (Vstupné jsme zavedli hlavně proto, abychom všechny motivovali k nějaké té kreativitě :). Chceme, aby byl večer opravdu stylový a všichni jsme si ho náležitě užili 😉 )

NOISE MAKERS CZ Průkopníci čáslavské klubové scény, které jste mohli za posledních 5 let slyšet na akcích jako AIR festival, Čwachták, RMBS fest nebo v klubech Kotnov, Sunpark, Česká 1 a mnoha dalších. Kladou důraz na umění mixování a jsou stylově záměrně vyhranění na všechny možné i nemožné varianty stylů trance, house, techno, electroswing a psy trance.

Těšíme se na Vás, tým Klub Gumárna

27 zobrazení