top of page

Bohumír Kráčmar - Barvy Moře

Aktualizováno: 17. 2. 2022


„Barvy moře“

Autorská výstava fotografií Bohumíra Kráčmara

Naše planeta se pod zástěrkou blahobytu zahlcuje civilizačními výdobytky. Po zemi se pohybuje obrovské množství aut, ve vzduchu letadel a na mořských hladinách pluje mnoho lodí. To vše se však děje na úkor přírody, která se mílovými kroky vzdaluje své původní podobě a nenávratně mizí.

Obrovská mořská vodní masa je jedním z posledních míst na naší Zemi, kam člověk suchozemec jen obtížně proniká. Díky této skutečnosti se mu zatím podařilo dotknout se a zničit jen relativně malý kousek tohoto modrého, tichého světa, který oplývá neskutečným množstvím barev a živočišných tvarů.

Nejen pro budoucnost, ale také pro každého dnes, komu není umožněno si této mokré, tiché krásy užít, zachycuje na svých snímcích přední český podmořský fotograf Bohumír Kráčmar.

Užijte si jedinečné okamžiky, tichou fascinující krásu a neuvěřitelné barvy tohoto specifického prostředí na výstavě fotografií „Barvy moře“.

Bohumír Kráčmar, profesionální fotograf, několika násobný nositel titulu mistr České republiky ve fotografování pod vodou, zabývající se reklamní a podvodní fotografií.

Každoročně, již od roku 1996, vydává velkoformátový kalendář s podmořskou tématikou a také aktivně pracuje v porotách festivalů a soutěží podvodní fotografie v Evropě.77 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page